Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Vai jūs strādājat tikai Rīgā?

Mēs strādājam Rīgā,pierīgā (līdz 25 km) un Jūrmalā.Izbraukšana Rīgā -bezmaksas.Izbraukšana 5EUR-Jūrmala (ieskaitot Majori)*, Mārupe, Jaunmārupe, Piņķi, Jaunciems, Babīte, Dreiliņi, Ulbroka.

*izbraukšana caurlaides derīguma laikā 7EUR.

Izbraukšana ārpus Rīgā (līdz 25 km) uz citām vietām,kas nav iekļautas sarakstā.

Citi bieži uzdodami jautājumi

Vai ir nepieciešams nodrošināt ar saviem mazgāšanas līdzekļiem?
Mūsu speciālistiem ir viss nepieciešamais mājokļa tīrīšanai un logu mazgāšanai. Mēs izmantojam profesionālus tīrīšanas līdzekļus, katram darbiniekam ir putekļu sūcējs. Jums ir tikai jāatver durvis.
Vai jūs uzkopaājt mājas?
Jā, mēs uzkopjam māja, vasarnīcās, taunhausos un nestandarta plānojuma dzīvokļos. Pasūtījumu var noformēt, izmantojot vietni: norādiet istabu un sanmezglu skaitu un uzrakstiet metrāžu komentāros. Vai atstājiet pieteikumu sociālajos tīklos/caur zvanu centru.
Kas ir mūsu uzkopšanas specialisti?
Mēs strādājam kopš 2016. gada. Mums ir pieredzējusi komanda un precīzi izstrādāta specialistu meklēšanas un apmācības sitēma. Mēs pārbaudām visus kandidāta datus, veicam vairākas intervijas, pārbaudes tīrīšanas un testus. Pie mums strādā pastāvīgie pastāvīgie uzkopšanas specialisti.
Vai pēc uzkopšanas var atvest atslēgas?
Jā, mums ir atslēgu piegāde. Mēs varam paņemt atslēgas pirms uzkopšanas un nogādāt tās pēc tam. Atslēgas var nodot mums arī iepriekš.
Kas notiks, ja mani neapmierinās uzkopšanas kvalitāte?
Mēs, maksimāli ātri, atradīsim risinājumu. Ja jums ir iespēja nofotografēt – izdariet to un atsūtiet mums uz e-pastu vai mesendžeros. Jums uzreiz atbildēs un sāks meklēt risinājumu. Mēs reaģējam uz kritiku un mākam labot kļūdas. Ja uzkopšanas kvalitāte ir zema, jums var atgriezt naudu un piedāvāt bezmaksas uzkopšanu.
Vai jūs veicat ģenerāltīrīšanu?
Mēs reti izmantojam šo terminu. Jebkura mūsu uzkopšana ir pilnvērtīga, par ģenerālu var uzskatīt parasto uzkopšanu plus daudz papildu pakalpojumu. Ja jums ir nepieciešams iztīrīt dzīvokli, kur dažus gadus nav tīrīts/ nav dzīvots/ kaut kas ir noticis, šādu pakalpojumu nepieciešams pārrunāt personīgi. Jūs varat aprēķināt cenu, pamatojoties uz istabu skaitu un nepieciešaniem papildu pakalpojumiem, vai sazināties ar mūsu menedžeriem, un mēs aprēķināsim jums uzkopšanas izmaksas.
Vai var pasūtīt ķīmisku tīrīšanu un uzkopšanu vienlaicīgi?
Jā, ķīmisko tīrīšanu veic atsevišķi speciālisti, tāpēc varat pasūtīt mēbeļu ķīmisko tīrīšanu atsevišķi vai kopā ar uzkopšanu. Tas neietekmēs kopējo pasūtījuma izpildīšanas ilgumu.
Kā atcelt pasūtījumu?
Noformējot pasūtījumu vietnē, jūs saņemat apstiprinājuma vēstuli. Šeit ir atsauces, lai samaksātu, rediģētu vai atceltu pasūtījumu. Pasūtījumu varat atcelt ne mazāk kā 12 stundas pirms sākuma. Ja pirms pasūtījuma sākuma atliek mazāk laika, piezvaniet uz zvanu centru vai uzrakstiet mums mesendžeros.
Kā noformēt pasūtījumu?

Varat noformēt pasūtījumu tiešsaistē, izmantojot tālruni vai sociālos tīklus. Ja noformējat pasūtījumu, caur vietni, varat to uzreiz apmaksāt, izmantojot karti. Ja esat veicis pasūtījumu pa tālruni/caur sociālajiem tīkliem un vēlaties to apmaksāt ar karti, ziņojiet par to speciālistam un saņemsiet saiti apmaksas veikšanai, uz jūsu tālruni.

Jāatzīmē, ka bonusu punkti un lojalitātes programma darbojas tikai tad, ja pasūtījums tiek noformēts caur personīgo kabinetu.

Vai jums ir spēcīgs putekļu sūcējs?
Jā, mums ir profesionāli putekļu sūcēji Karcher. Ja jums tas ir nepieciešams uzkopšanā – ziņojiet par to, noformējot pasūtījumu.
Kāpēc vajadzīgs tvaika tīrītājs?
Mēs tīrām grūti pieejamās vietas un šuves flīzē ar tvaika tīrītāju. Mēs varam apstrādāt ar tvaiku, jebkuras virsmas virtuvē, tehniku un sienas. Mēs neizmantojam tvaika tīrītāju mēbeļu un aizkaru tīrīšanai.
Kad nepieciešams pasūtīt uzkopšanu?

Jūs varat pasūtīt uzkopšanu pat tajā pašā dienā –– mēs ieradīsimies pie jums jau pēc trim stundām pēc pasūtījuma veikšanas. Varat arī veikt pasūtījumu iepriekš. Ja jūs pasūtīsiet uzkopšanu pēc mēneša, nav jāpārdzīvo, mēs būsim pie jums norādītajā laikā.

Jums ir iespēja izvēlēties opciju “Sākt uzkopšanu jebkurā laikā” (mēs brīdināsim, kurā laikā ieradīsies mūsu uzkopšanas specialists) vai “precizēšu dienā pirms uzkopšanas” (mēs sazināsimies ar jums un izlemsim, kurā laikā sāksies uzkopšana).

Logu mazgāšana
Mēs mazgājam logus no divām pusēm, ar rāmi un palodzēm. Logs ir divas vērtnes ne līdz grīdai, vai arī viena franču loga sekcija. Durvis uz balkonu tiek uzskatītas par vienu logu. Dubultie logi tiek uzskatīti par diviem logiem.
Virtuves uzkopšana
Mums ir visas virtuves, tehnikas, mēbeļu iekšas un ārpuses tīrīšanas opcija. Mēs izmazgāsim ledusskapi, mikroviļņu krāsni, cepeškrāsni, izvilksim visu no skapīšiem, iztīrīsim tos iekšā un ārpusē. Nomazgāsim grīdas, palodzes, mēbeles, grīdlistes, durvis, iznesīsim atkritumus un sakārtosim kārtību. Šādu virtuves uzkopšanu var pasūtīt bez uzkopšanas pasūtījuma pašā dzīvoklī.
Jaudīgs putekļu sūcējs
Mums ir spēcīgi putekļu sūcēji, bet tie ir tikai specialistiem, kas brauc ar personīgām automašīnām. Tāpēc, ja tāds putekļsūcējs ir nepieciešams jūsu uzkopšanai, brīdiniet mūs iepriekš (ir pietiekami pateikt par to zvanu centra operatoram vai minēt šo informāciju, pasūtot uzkopšanu tiešsaistē).
Ģenerālā tīrīšana
Mēs reti izmantojam šo terminu. Jebkura mūsu uzkopšana ir pilnvērtīga, par ģenerālu var uzskatīt parasto uzkopšanu plus daudz papildu pakalpojumu. Ja jums ir nepieciešams iztīrīt dzīvokli, kur dažus gadus nav tīrīts/ nav dzīvots/ kaut kas ir noticis, šādu pakalpojumu nepieciešams pārrunāt personīgi. Visticamāk, tas būs stundu darbs ar cenu 15 euro/stundā.
Šuves un flīzes
Flīžu mazgāšana ietilpst jebkurā standarta uzkopšanā. Mēs nomazgāsim flīzes virtuvē un sanmezglā. Ja jums ir nepieciešams iztīrīt šuves starp flīzēm, jums jābrīdina mūs pirms pasūtījuma. Tā ir papildu opcija un tā tiek apmaksāta atsevišķi. Jūs varat pasūtīt šuvju tīrīšanu ar tvaika ģeneratoru.
Kā skaitīt sanmezglus?
Vannas istaba un tualete ir viens sanmezgls. Dušas kabīne netiek skaitīta un netiek apmaksāta atsevišķi. Ja vannas istaba un tualete atrodas dažādās telpās, tas, vienalga ir viens sanmezgls. Ja jums ir divas vannas vai divi tualetes podi, tie ir divi sanmezgli.
Kā skatīt logus?
Mums ir atsevišķa lapa, kurā redzams, kā mēs skaitām logus. Logs ir divas vērtnes ne līdz grīdai, vai arī viena loga sekcija. Dubultie logi tiek uzskatīti par diviem logiem. Durvis uz balkonu tiek uzskatītas par vienu logu.
Nav robotu un automātisku atbilžu - uzdodiet jautājumu un ātri saņemiet atbildi no cilvēka