Close
Izvēlieties valodu
Rīga Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Vācija
Berlīne
Baltkrievija
Minska
Čehija
Prāga
Uzdāvināt uzkopšanu Uzdāvināt uzkopšanu
Uzdāvināt uzkopšanu Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Vācija
Baltkrievija
Čehija
Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Šis pakalpojums pie mums maksā tikai
no 3.60 EUR /m2
Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Paklāju un grīdas sēgumu ķīmiskā tīrīšana.

CleanWhale piedāva plašu dažādu uzkopšanas pakalpojumu klāstu Rīgā un Jūrmalā. Cita starpā – veicam kvalitatīvu un profesionālu paklāju un grīdas segumu tīrīšanu. Nevajadzēs pat ripināt paklājus un skrējējus, iekraut tos mašīnā un kaut kur vest. Nevajadzēs vairākas dienas gaidīt savu lietu atdošanu, domājot, kādā stāvoklī tās saņemsi. Klīneri atbrauks pie jums un veiks ķīmisko tīrīšanu mājās.

Kāpēc paklāju ķīmiskā tīrīšana?

Atbilde ir acīmredzama: parastais sadzīves putekļsūcējs vai manuāla paklāju tīrīšana ar birsti noņem tikai virsmas putekļus, vieglas un svaigas netīrumu daļiņas un ādas pārslas (kā zināms, tās veido lielāko daļu putekļu dzīvojamās telpās), un praktiski nenoņem un nenogalina baktērijas un mikroskopiskus parazītus, piemēram, putekļu ērcītes. Paklāju un grīdas sēgumu ķīmiskās tīrīšanas pasākumu kopums tiek galā ar visiem šiem uzdevumiem. Tāpēc speciālisti iesaka regulāri ķīmiski tīrīt paklājus un grīdas sēgumu. Tīrīšanas komanda palīdzēs šajā jautājumā.

Cik maksās ķīmiskā tīrīšana?

Sava paklāja vai grīdas sēguma ķīmiskās tīrīšanas cenu vari aprēķināt pats, vienkārši norādot cenu mūsu mājaslapā par tīrāmās virsmas kvadrātmetru. Turklāt pie mums var pasūtīt arī saistītos pakalpojumus mīksto mēbeļu ķīmiskajai tīrīšanai: dīvāni, atzveltnes krēsli, pufi, krēsli un citas mēbeles.