Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Biroju uzkopšana

Mēs veicam gan regulāras, tā arī vienreizējās uzkopšanas biroju uzkopšanas. Varam sagatavot jūsu biroju darbam, pēc remonta, nomazgāt tikai logus vai veikt mēbeļu un grīdas paklāju ķīmisko tīrīšanu.
Atstāt pieteikumu

Kā tas darbojas?

Mums ir saprotamas cenas. Ja piekrītat regulāri pasūtīt biroja uzkopšanu, mēs varam piedāvāt vienu bezmaksas izmēģinājuma uzkopšanu. Pēc tam noformēsim visus nepieciešamus dokumentus un vienu reizi mēnesī tiks sūtīts rēķins. Mēs atbildam par kvalitāti, laicīgu ierašanos uz objektu, operatīvi reaģējam uz izmaiņām un pieprasījumiem.

Ja piekrītat pasūtīt regulāru biroja uzkopšanu, mūsu menedžeri nosūtīs komercpiedāvājumu, mēs sastādīsim grafiku un sastādīsim jūsu uzkopšanas check-list. Jums nebūs nepieciešamības kontrolēt šo procesu un tērēt laiku uzkopšanas organizēšanai.

Mūsu mērķis padarīt šo pakalpojumu atbilstošu cenai, kas varētu būt līdzvērtīga jūsu kompānijas atbildīgā darbinieka par uzkopšanu darba samaksai. Jūs būsiet atbrīvoti no nodokļu samaksas, atvaļinājumiem un aizvietošanas nodrošināšanas jautajumiem darbinieka slimības gadījumā – uztieciet tās rūpes mums.

Mēs varam piedāvāt jūsu darbiniekiem atlaižu sistēmu standarta uzkopšanām, sniegt palīdzību korparatīvo pakalpojumu apkalpošanā.

Ģenerālā tīrīšana

Uz pasūtījumu atbrauks komanda ar profesionālo tehniku. Šāda veida uzkopšana ir nepieciešama, ja jums bija pārcelšanās, korporatīvais pasākums vai kosmētiskais remonts.

Uzkopšana pēc remonta

Veiksim jūsu biroja vai ēku uzkopšanu pēc remonta/celtniecības. Mums ir liela pieredze tirdzniecības centru uzkopšanā, īpaši pēc ēku nodošanas ekspluatācijā. Nosūtīsim nepieciešamu darbinieku skaitu ar visu tehniku un aprīkojumu..

Regulārā uzkopšana

Uzkopšanas speciālists nāk katru dienu vai vairākas reizes nedēļā, no rīta vai vakarā. Pirms jūsu kompānijas darbinieku ierašanās uzkopšanas speciālists nomazgās grīdas un tualeti, noslaucīs putekļus, savāks un izmetīs atkritumus, nomazgās traukus, papildinās tualetes papīru, sakops virtuvi.
Atstāt pieteikumu
Nepieciešama logu mazgāšana
Nepieciešama ķīmiskā tīrīšana
Uzkopšana pēc remonta
Nosūtīt