Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Uzkopšana pēc remonta

Mēs uzliksim fināla punktu jūsu remontā un veiksim pilnvērtīgu uzkopšanu pēc būvniecības darbiem. Mūsu izpratne par šādu uzkopšanu – tiks novākts viss un jūs uzreiz varēsiet dzīvot šajā dzīvoklī.

Mēs uzkopsim visas atklātās virsmas, likvidēsim netīrumus no celtniecības maisījumiem, apmetuma, notīrīsim flīzes no fugas. Ja dzīvoklī ir mēbeles, tā tiek notīrīta iekšpusē un no ārpuses.

Mēs nomazgāzim logus no divām pusēm, novāksim nelielus celtniecības atkritumus un pilnībā atbrīvosimies no būvniecības putekļiem. Celtniecības putekļi, fugas un logi – trīs vissarežģītākie momenti pēc būvniecības beigām. Mums ir nepieciešamā tehnika un līdzekļi, lai palīdzētu jums sakārtot kārtību un tīrību mājā vai dzīvoklī.

Mums ir pieredzējuši darbinieki un mēs varam nosūtīt pietiekami daudz cilvēku, lai pabeigtu jūsu uzkopšanu vienas darbdienas laikā. Kā arī, jūs varat pasūtīt mēbeļu un paklāju tīrīšanu.

Mēs uzreiz nosaucam cenu – tā nemainīsies, pat ja mums vajadzēs vairāk laika. Jūs apmaksājat uzkopšanu pēc tās beigšanas. To var izdarīt ar karti vai skaidrā naudā.