Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Mēbeļu un paklāju ķīmiskā tīrīšana

Mums ir fiksētas cenas, ātrs un ērts pasūtījums. Jūs varat apmaksāt ķīmisko tīrīšanu ar karti vai skaidrā naudā. Izmantojot vietni vai zvanu centra operatoru, varat atstāt pasūtījumu pat šodien – mūsu speciālisti būs pie jums jau pēc dažām stundām. Vai arī otrādi plānot visu uz priekšu: pat ja izvēlēsieties datumu pēc dažām nedēļām, mēs būsim pie jums laicīgi.

Mēs nodarbojamies ar izbraukuma mēbeļu un paklāju ķīmisko tīrīšanu Minskā. Tam mēs izmantojam putekļu sūcējus Karcher un tā paša ražotāja līdzekļus. Mēs varam iztīrīt jebkuras mēbeles ar auduma virsmu – dīvānus, tahtu, krēslus un taburetes. Mēs tīrām biroja mēbeles un paklāju. Kā arī, mēs atsvaizināsim un iztīrīsim paklājus jūsu mājās.

Jūs uzreiz zināsiet izmaksas, procedūra aizņem vairākas stundas. Jums nav obligāti jābūt klāt. Mēbeles un paklāji paliks mitri, jau pēc dažām stundām tos varēs izmantot.

Mēs tīrām dīvānus un paklājus kopš 2017. gada, mums ir liela, pieredzējusi komanda. Jūs varat pasūtīt dzīvokļa uzkopšanu kopā ar mēbeļu ķīmisko tīrīšanu.