Close
Izvēlieties valodu
Rīga Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Vācija
Berlīne
Baltkrievija
Minska
Čehija
Prāga
Uzdāvināt uzkopšanu Uzdāvināt uzkopšanu
Uzdāvināt uzkopšanu Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Vācija
Baltkrievija
Čehija

Privātmājas un kotedžas uzkopšana

Mēs veicam privātmāju uzkopšanu – tā var būt ģenerāltīrīšana ar logu un sadzīves tehnikas mazgāšanu, uzkopšana pēc remonta vai parastā uzturēšanas uzkopšana.

Mums ir saprotamas un fiksētas cenas, mēs varam atbraukt pie jums, ja jūsu māja atrodas ārpus Minskas. Mums ir nepieciešamie līdzekļi, inventārs un tehnika lielām uzkopšanām. Mēs varam nosūtīt uz jūsu pasūtījumu vairākus cilvēkus.

Mājas standarta uzkopšanā ietilpst visu atvērto virsmu mazgāšana telpās, gaitenī, virtuvē un sanmezglā. Mēs mainām gultas veļu, sakārtojam kārtību un izmetam atkritumus. Tiek mazgāti visi spoguļi, fasādes, izlietnes, vannasistaba un tualetes pods, plīts un virtuves mēbeles. Mēs mazgājam flīzes sanmezglos un virtuvē, noslaucām durvis, grīdlistes, rozetes. Sakārtojam apavus, mainām atkritumu maisus, noslaucām visus rokturus, baterijas un tehniku virtuvē.

Jums nav jāpiemaksā par dušas kabīnes vai kāpņu mazgāšanu. Mēs esam priecīgi, ja jums ir mājdzīvnieki un varam atvest spēcīgāku putekļu sūcēju.

Varat arī pasūtīt logu mazgāšanu, uzkopšanu uz balkona, atslēgu piegādi, leduskapja tīrīšanu no iekšpuses, krāsns, tvaika nosūcēju, mikroviļņu krāsns un virtuves skapīšu tīrīšanu. Mēs varam nogludināt drēbes un sakārtot kārtību skapjos.

Jūs varat pasūtīt mēbeļu un paklāju ķīmisko tīrīšanu, uzkopšanu ar tvaika ģeneratoru.