Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Biroju tīrīšana

Mēs veicam gan regulāru, gan vienreizēju biroju uzkopšanu. Mēs varam sagatavot jūsu biroju darbam pēc būvniecības un remonta, nomazgāt tikai logus vai veikt mēbeļu un paklāju segumu ķīmisko tīrīšanu. Mums ir skaidras un caurspīdīgas cenas. Ja jūs esat gatavi regulāri pasūtīt uzkopšanu birojā, mēs esam gatavi piedāvāt vienu bezmaksas testa uzkopšanu. Pēc tam mēs nokārtosim visus nepieciešamos dokumentus un nosūtīsim rēķinu reizi mēnesī. Mēs esam atbildīgi par kvalitāti un punktualitāti, operatīvi reaģējam uz izmaiņām un pieprasījumiem.

Ja jūs esat gatavi pasūtīt regulāru biroja uzkopšanu, mūsu menedžeri izsūtīs komerciālu piedāvājumu, mēs sastādīsim grafiku un uztaisīsim jūsu uzkopšanas kontrolsarakstu. Jums vairs nebūs jākontrolē šis process un jātērē laiks uzkopšanas organizēšanai.

Mūsu mērķis ir padarīt šo pakalpojumu salīdzināmu ar jūsu uzņēmuma darbinieku algu, kuri atbild par tīrību un kārtību. Bet jums nav jāmaksā nodokļi, atvaļinājumi, jāmeklē aizvietošana slimības gadījumā – mēs to darīsim jūsu vietā.

Tāpat esam gatavi piešķirt atlaides jūsu biroja darbinieku parastajām uzkopšanām, palīdzēsim korporatīvo pasākumu apkalpošanā.