Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Logu mazgāšana

Logu mazgāšana - stikli no divām pusēm, rāmis, palodze. Mums ir fiksētas cenas un jūs uzreiz zināt galējo cenu. Jūs varat apmaksāt logu mazgāšanu ar karti vai skaidrā naudā.

Mums ir ērts pasūtījuma veids, varat pasūtīt speciālistu burtiski 30 sekunžu laikā – jānorāda logu skaits un jūsu kontaktinformācija. Mūsu darbiniekiem ir viss nepieciešamais logu, tostarp arī lodžiju stiklojumu mazgāšanai.

Mēs izmantojam speciālus mazgāšanas līdzekļus, mikrofibru salvetes un teleskopiskus uzgalus grūti pieejamām loga daļām. Mēs nomazgāsim pat tos logus, kurus nav iespējams atvērt.

Mēs skaitām logus pa vērtnēm. Piemēram, divas vērtnes ne līdz grīdai, tas ir viens logs, viena sekcija grīdā arī ir viens logs. Šeit var uzskatāmi redzēt un lasīt par logu skaitīšanu.

Ja nezināt precīzu logu skaitu, tas nekas. Mūsu darbinieki to izdarīs uz vietas un uzreiz nosauks vērtību. Tā ir fiksēta par vienu logu un vienmēr pieejama vietnē.

Logu mazgāšanu var pasūtīt gan atsevišķi, gan kopā ar dzīvokļa uzkopšanu. Bez parastās logu mazgāšanas, mēs nodarbojamies ar logu mazgāšanu pēc remonta.