Rīga
Latvija
Rīga
Ukraina
Kijeva
Baltkrievija
Minska Soligorska Grodno
Poland
Warsaw Cracow
Uzdāvināt uzkopšanu
Русский English Latviešu
Uzdāvināt uzkopšanu
Latvija
Ukraina
Baltkrievija
Poland

Biežāk uzdodamie jautājumi

Galvenie jautājumi

Pavisam jautājumi: 13
Vai ir nepieciešams nodrošināt ar saviem mazgāšanas līdzekļiem?
Mūsu speciālistiem ir viss nepieciešamais mājokļa tīrīšanai un logu mazgāšanai. Mēs izmantojam profesionālus tīrīšanas līdzekļus, katram darbiniekam ir putekļu sūcējs. Jums ir tikai jāatver durvis.
Vai jūs uzkopaājt mājas?
Jā, mēs uzkopjam māja, vasarnīcās, taunhausos un nestandarta plānojuma dzīvokļos. Pasūtījumu var noformēt, izmantojot vietni: norādiet istabu un sanmezglu skaitu un uzrakstiet metrāžu komentāros. Vai atstājiet pieteikumu sociālajos tīklos/caur zvanu centru.
Vai jūs strādājat tikai Rīgā?

Mēs strādājam Rīgā,pierīgā (līdz 25 km) un Jūrmalā.Izbraukšana Rīgā -bezmaksas.Izbraukšana 5EUR-Jūrmala (ieskaitot Majori)*, Mārupe, Jaunmārupe, Piņķi, Jaunciems, Babīte, Dreiliņi, Ulbroka.

*izbraukšana caurlaides derīguma laikā 7EUR.

Izbraukšana ārpus Rīgā (līdz 25 km) uz citām vietām,kas nav iekļautas sarakstā.

Kas ir mūsu uzkopšanas specialisti?
Mēs strādājam kopš 2016. gada. Mums ir pieredzējusi komanda un precīzi izstrādāta specialistu meklēšanas un apmācības sitēma. Mēs pārbaudām visus kandidāta datus, veicam vairākas intervijas, pārbaudes tīrīšanas un testus. Pie mums strādā pastāvīgie pastāvīgie uzkopšanas specialisti.
Vai pēc uzkopšanas var atvest atslēgas?
Jā, mums ir atslēgu piegāde. Mēs varam paņemt atslēgas pirms uzkopšanas un nogādāt tās pēc tam. Atslēgas var nodot mums arī iepriekš.
Kas notiks, ja mani neapmierinās uzkopšanas kvalitāte?
Mēs, maksimāli ātri, atradīsim risinājumu. Ja jums ir iespēja nofotografēt – izdariet to un atsūtiet mums uz e-pastu vai mesendžeros. Jums uzreiz atbildēs un sāks meklēt risinājumu. Mēs reaģējam uz kritiku un mākam labot kļūdas. Ja uzkopšanas kvalitāte ir zema, jums var atgriezt naudu un piedāvāt bezmaksas uzkopšanu.
Vai jūs veicat ģenerāltīrīšanu?
Mēs reti izmantojam šo terminu. Jebkura mūsu uzkopšana ir pilnvērtīga, par ģenerālu var uzskatīt parasto uzkopšanu plus daudz papildu pakalpojumu. Ja jums ir nepieciešams iztīrīt dzīvokli, kur dažus gadus nav tīrīts/ nav dzīvots/ kaut kas ir noticis, šādu pakalpojumu nepieciešams pārrunāt personīgi. Jūs varat aprēķināt cenu, pamatojoties uz istabu skaitu un nepieciešaniem papildu pakalpojumiem, vai sazināties ar mūsu menedžeriem, un mēs aprēķināsim jums uzkopšanas izmaksas.
Vai var pasūtīt ķīmisku tīrīšanu un uzkopšanu vienlaicīgi?
Jā, ķīmisko tīrīšanu veic atsevišķi speciālisti, tāpēc varat pasūtīt mēbeļu ķīmisko tīrīšanu atsevišķi vai kopā ar uzkopšanu. Tas neietekmēs kopējo pasūtījuma izpildīšanas ilgumu.
Kā atcelt pasūtījumu?
Noformējot pasūtījumu vietnē, jūs saņemat apstiprinājuma vēstuli. Šeit ir atsauces, lai samaksātu, rediģētu vai atceltu pasūtījumu. Pasūtījumu varat atcelt ne mazāk kā 12 stundas pirms sākuma. Ja pirms pasūtījuma sākuma atliek mazāk laika, piezvaniet uz zvanu centru vai uzrakstiet mums mesendžeros.
Kā noformēt pasūtījumu?

Varat noformēt pasūtījumu tiešsaistē, izmantojot tālruni vai sociālos tīklus. Ja noformējat pasūtījumu, caur vietni, varat to uzreiz apmaksāt, izmantojot karti. Ja esat veicis pasūtījumu pa tālruni/caur sociālajiem tīkliem un vēlaties to apmaksāt ar karti, ziņojiet par to speciālistam un saņemsiet saiti apmaksas veikšanai, uz jūsu tālruni.

Jāatzīmē, ka bonusu punkti un lojalitātes programma darbojas tikai tad, ja pasūtījums tiek noformēts caur personīgo kabinetu.

Vai jums ir spēcīgs putekļu sūcējs?
Jā, mums ir profesionāli putekļu sūcēji Karcher. Ja jums tas ir nepieciešams uzkopšanā – ziņojiet par to, noformējot pasūtījumu.
Kāpēc vajadzīgs tvaika tīrītājs?
Mēs tīrām grūti pieejamās vietas un šuves flīzē ar tvaika tīrītāju. Mēs varam apstrādāt ar tvaiku, jebkuras virsmas virtuvē, tehniku un sienas. Mēs neizmantojam tvaika tīrītāju mēbeļu un aizkaru tīrīšanai.
Žalūzijas
Mēs nemazgājam žalūzijas logu mazgāšanas vai standarta tīrīšanas laikā. Žalūziju mazgāšanai mēs izmantojam stundu fiksētu likmi.

Uzkopšana

Pavisam jautājumi: 16
Kad nepieciešams pasūtīt uzkopšanu?

Jūs varat pasūtīt uzkopšanu pat tajā pašā dienā –– mēs ieradīsimies pie jums jau pēc trim stundām pēc pasūtījuma veikšanas. Varat arī veikt pasūtījumu iepriekš. Ja jūs pasūtīsiet uzkopšanu pēc mēneša, nav jāpārdzīvo, mēs būsim pie jums norādītajā laikā.

Jums ir iespēja izvēlēties opciju “Sākt uzkopšanu jebkurā laikā” (mēs brīdināsim, kurā laikā ieradīsies mūsu uzkopšanas specialists) vai “precizēšu dienā pirms uzkopšanas” (mēs sazināsimies ar jums un izlemsim, kurā laikā sāksies uzkopšana).

Logu mazgāšana
Mēs mazgājam logus no divām pusēm, ar rāmi un palodzēm. Logs ir divas vērtnes ne līdz grīdai, vai arī viena franču loga sekcija. Durvis uz balkonu tiek uzskatītas par vienu logu. Dubultie logi tiek uzskatīti par diviem logiem.
Virtuves uzkopšana
Mums ir visas virtuves, tehnikas, mēbeļu iekšas un ārpuses tīrīšanas opcija. Mēs izmazgāsim ledusskapi, mikroviļņu krāsni, cepeškrāsni, izvilksim visu no skapīšiem, iztīrīsim tos iekšā un ārpusē. Nomazgāsim grīdas, palodzes, mēbeles, grīdlistes, durvis, iznesīsim atkritumus un sakārtosim kārtību. Šādu virtuves uzkopšanu var pasūtīt bez uzkopšanas pasūtījuma pašā dzīvoklī.
Jaudīgs putekļu sūcējs
Mums ir spēcīgi putekļu sūcēji, bet tie ir tikai specialistiem, kas brauc ar personīgām automašīnām. Tāpēc, ja tāds putekļsūcējs ir nepieciešams jūsu uzkopšanai, brīdiniet mūs iepriekš (ir pietiekami pateikt par to zvanu centra operatoram vai minēt šo informāciju, pasūtot uzkopšanu tiešsaistē).
Ģenerālā tīrīšana
Mēs reti izmantojam šo terminu. Jebkura mūsu uzkopšana ir pilnvērtīga, par ģenerālu var uzskatīt parasto uzkopšanu plus daudz papildu pakalpojumu. Ja jums ir nepieciešams iztīrīt dzīvokli, kur dažus gadus nav tīrīts/ nav dzīvots/ kaut kas ir noticis, šādu pakalpojumu nepieciešams pārrunāt personīgi. Visticamāk, tas būs stundu darbs ar cenu 15 euro/stundā.
Šuves un flīzes
Flīžu mazgāšana ietilpst jebkurā standarta uzkopšanā. Mēs nomazgāsim flīzes virtuvē un sanmezglā. Ja jums ir nepieciešams iztīrīt šuves starp flīzēm, jums jābrīdina mūs pirms pasūtījuma. Tā ir papildu opcija un tā tiek apmaksāta atsevišķi. Jūs varat pasūtīt šuvju tīrīšanu ar tvaika ģeneratoru.
Kā skaitīt sanmezglus?
Vannas istaba un tualete ir viens sanmezgls. Dušas kabīne netiek skaitīta un netiek apmaksāta atsevišķi. Ja vannas istaba un tualete atrodas dažādās telpās, tas, vienalga ir viens sanmezgls. Ja jums ir divas vannas vai divi tualetes podi, tie ir divi sanmezgli.
Kā skatīt logus?
Mums ir atsevišķa lapa, kurā redzams, kā mēs skaitām logus. Logs ir divas vērtnes ne līdz grīdai, vai arī viena loga sekcija. Dubultie logi tiek uzskatīti par diviem logiem. Durvis uz balkonu tiek uzskatītas par vienu logu.
Kā skaitīt istabas?
Ja jums ir veikts pārplānojums un jums ir divas istabas vienas vietā, varat norādīt dzīvokli kā vienistabas. Apvienotā virtuve un viesistaba tiek uzskatīta par istabu un virtuvi.
Kā skaitīt logus uz balkona?
Tāpat kā logus. Mēs skaitām vērtnes. Ja jums ir 8 vērtnes, ne līdz grīdai, tie ir 4 logi, ja 4 vērtnes grīdā, tie ir 4 logi. Tāpat kā ar logiem, 2 vērtnes ne līdz grīdai tas ir logs, vērtne/sekcija grīdā – arī logs.
Noteikta specialista (uzkopēja) izvēle
Varat lūgt noteiktu uzkopšanas specialistu, pasūtītot uzkopšanu, izmantojot vietni vai zvanu centru. Šādā gadījumā iespējama neliela uzkopšanas pārnese uz 1-2 dienām. Tās ir retas situācijas un mēs cenšamies apmierināt jūsu vēlmes.
Kā sazināties ar noteiktu specialistu (uzkopēja/u)?
Jūs varat uzrakstīt mums messendžeros vai piezvanīt, un mēs sniegsim tā noteikta specialista (uzkopēja/as) telefona numuru, kurš strādā jūsu pasūtījumā.
Mazgāšanas līdzekļi
Mēs izmantojam Pro-brite profesionālos mazgāšanas līdzekļus. Tie ir hipoalergēni, droši bērniem un mājdzīvniekiem. Katram darbiniekam ir 3-6 līdzekļi, kas nepieciešami uzkopšanas veikšanai.
Griesti un lustras
Parasti mēs nemazgājam griestus un lustras, jo mūsu darbiniekiem nav iespējas vest kāpnes uz visiem pasūtījumiem. Individuālos gadījumos un par papildu samaksu mēs varam nomazgāt grūti pieejamās vietas, ja jums ir kāpnes.
Ko jūs netīrat?
  • Nekustam priekšmetus un mēbeles
  • Nemazgājam aizkarus!
  • Nemazgājam lustras un plafonus
  • Nemazgājam kāpņu telpas
  • Nemazgājam griestus
  • Neveicam telpu dezinfekciju
Nestandarta pieprasījumi
Mēs varam individuāli apspriest jebkurus dzīvokļu uzkopšanas uzdevumus. Lai to izdarītu, ir jāsazinās ar menedžeri. Piemēram, izmantojot messendžerus vai sociālos tīklus. Mums ir fiksēta stundu apmaksas likme.

Apmaksa

Pavisam jautājumi: 6
Apmaksas metodes

Jūs varat apmaksāt uzkopšanu ar karti. Jūs apmaksājat uzkopšanu privātajā kabinetā un jums ir iespēja saņemt atsevišķu rēķinu par vairākām uzkopšanām.

Jūs varat apmaksāt uzkopšanu kā juridiskā persona. Mēs sagatavosim nepieciešamos dokumentus un izrakstīsim rēķinu.

Vai man izsniegs čeku?

Jūs apmaksājat uzkopšanu ar karti un jūs vienmēr saņemat apstiprinājuma īsziņu/vēstuli-kas ir fiskālais dokuments.Pēc pieprasījumā jūs saņemsiet rēķinu (uz e-pastu).

Ja jūs apmaksājat uzkopšanu ar karti, jūs saņemsiet rēķinu, kas ir fiskālais dokuments.

Vai būs līgums?
Mums ir publisks līgums, kas vienmēr ir pieejams pēc šīs saites.
Man ir nepieciešams dokuments organizācijai
Mēs varam nodrošināt vēstuli par pakalpojumu sniegšanas faktu, kvīti vai citu nepieciešamo uzkopšanas fakta apstiprinājumu.
Kā noraksta naudu no kartes?
Kad cena var mainīties?
Mums ir fiksētas cenas. Bet mēs tās aprēķinām, ņemot vērā pakalpojumu skaitu un to, cik daudz laika tas patērē. Faktiski mums ir fiksētas cenas par noteiktiem pakalpojumiem, pakalpojumu komplektu un darbinieku darba laiku. Piemēram, krāsns mazgāšana vienmēr maksā 15 euro – pat tad, ja to vajag mazgāt pusotru stundu. Bet vienistabas dzīvokļa uzkopšanas izmaksas tiek aprēķinātas no trim darba stundām. Ja tas ir piecas stundas, mēs varam lūgt apmaksāt tos papildus – iepriekš brīdinot un saskaņojot to ar jums. Pasūtot caur vietni, labajā pusē tiek parādīts uzkopšanas aptuvens laiks, pa telefonu par to ziņo mūsu menedžeri. Ja mums būs nepieciešamas papildus 40 minūtes, uzkopšanas izmaksas nemainīsies. Ja vairāk - mēs atklāti un uzreiz paziņosim, ka cena tiks mainīta. Parasti tas notiek pašā uzkopšanas sākumā. Papildu laiks maksā no 15 līdz 17 euro stundā. Ja uzkopšanas aizkavēšanās notiek mūsu vainas dēļ, jūs par to neko nemaksājat. 99% gadījumu uzkopšanas cena nemainās.

Kvalitāte

Pavisam jautājumi: 5
Neapmierināja
Mēs, maksimāli ātri, atradīsim risinājumu. Ja jums ir iespēja nofotografēt – izdariet to un atsūtiet mums uz e-pastu vai mesendžeros. Jums uzreiz atbildēs un sāks meklēt risinājumu. Mēs reaģējam uz kritiku un mākam labot kļūdas. Ja uzkopšanas kvalitāte ir zema, jums var atgriezt naudu un piedāvāt bezmaksas uzkopšanu.
Apmierināja
Mēs priecājamies par jūsu publiskajām atsauksmēm.
Bojājums
Ja mūsu uzkopšanas specialists ir sabojājuši kādu lietu, mēs pilnībā to atlīdzināsim un kompensēsim jūsu laiku.
Dzeramnauda
Mūsu uzkopšanas specialistu atbalstīšana ar dzeramnaudu ir apsveicama. Jūs varat to atstāt, izmantojot karti vai skaidrā naudā. Visa summa paliks pie specialista, kuram vēlaties pateikties.
Drošība
Mēs strādājam kopš 2016. gada. Mums ir pieredzējusi komanda un precīzi izstrādāta specialistu meklēšanas un apmācības sitēma. Mēs pārbaudām visus kandidāta datus, veicam vairākas intervijas, pārbaudes tīrīšanas un testus. Pie mums strādā pastāvīgie pastāvīgie uzkopšanas specialisti. Mēs esam atbildīgi par jūsu personīgo datu saglabāšanu. uzkopšanas specialisti paraksta atsevišķu vienošanos.

Atcelšana, pārcelšana un pasūtījuma izmaiņas

Pavisam jautājumi: 2
Kā es varu atcelt pasūtījumu?
Veicot pasūtījumu vietnē, jūs saņemat apstiprinājuma vēstuli.Vēstulē ie linki pasūtījuma apmaksai, rediģēšanai vai atcelšanai. Jūs varat atcelt pasūtījumu pats vismaz 12 stundas pirms sākuma. Ja līdz pasūtījuma sākumam ir atlicis mazāk laika, zvaniet uz zvanu centru vai rakstiet mums messendžeros.
Kā es varu veikt izmaiņas savā pasūtījumā?
Noformējot pasūtījumu, jūs saņemat apstiprinājuma vēstuli. Tajā ir atsauce uz pasūtījuma datu rediģēšanu. Jūs vienmēr varat pievienot papildu opcijas tīrīšanas laikā vai atteikties no dažādiem pakalpojumiem. Jūsu rēķins tiks izmainīts.

Atlaides

Pavisam jautājumi: 5
Promokodi
Mums ir pormokods pirmajam pasūtījumam - START, ar kuru saņemat 15 procentu atlaidi. Mums ir arī sezonas akcijas ar dažādiem promokodiem. Kods jāievada speciālajā laukā, noformējot pasūtījumu vietnē vai var to nosaukt operatoram. Kodu skaits vienmēr ir ierobežots, kā arī mēs varam lūgt jums nebūtiski koriģēt uzkopšanas datumu.
Korporatīvie promokodi
Mums ir korporatīvie partneri, kuriem ir savi promokodi. Ja esat uzņēmuma darbinieks, kurš sadarbojas ar mums, precizējiet pie menedžeriem promokodu izmantošanas nosacījumus. Mēs strādājam ar uzņēmumiem, kuri apmaksā uzkopšanu saviem darbiniekiem – to iespējamais daudzums un papildus pakalpojumu komplekts ir jāprecizē.
Regulārā uzkopšana
Ja pasūtāt uzkopšanu regulāri, jūs saņemat garantēto atlaidi: uzkopšana reizi nedēļā 15%, uzkopšana divas reizes mēnesī 10%, uzkopšana reizi mēnesī 5%. Mēs varam izvēlēties citu periodiskumu un aprēķināt individuālu atlaidi.
Referālā programma
Ja esat reģistrējies mūsu mājas lapā, jums ir privāts referāls kods, ko varat nosūtīt draugiem. Ja viņi izdarīs pasūtījumu mūsu mājas lapā un jūs, un viņi saņems bonusa punktus, ko vēlāk varēs izmantot mūsu lojalitātes programmā.
Lojalitātes programma
Jūs automātiski kļūstat par lojalitātes programmas dalībnieku, kad esat izveidojis savu kontu. Personiskajā kabinetā ir detalizēts līmeņu un atlaižu apraksts.

Personīgais kabinets

Pavisam jautājumi: 1
Personiskais kabinets

Jūs varat uzkrāt bonusu punktus par katru pasūtījumu un saņemt papildu atlaides. Tas būs atkarīgs no jūsu statusa – mēs piedāvājam piecus dažādus punktu un atlaižu piedāvājumu uzkrājumu variantus.

Tāpat būs pieejama visa pasūtījuma vēsture, noteikta specialista izvēle un bilance. Ar konta palīdzību varat apmaksāt gan atsevišķas uzkopšanas, gan kopīgu rēķinu par mēnesi/jebkuru jums nepieciešamo periodu.

Jums būs savs referāls kods, ko varat nosūtīt draugiem. Un jūs, un viņi saņems papildu punktus pēc pirmā pasūtījuma.

Uzkopšana pēc remonta

Pavisam jautājumi: 0

Biroju uzkopšana

Pavisam jautājumi: 1
Biroja uzkopšana
Mēs uzkopjam birojus un nekustamo īpašumu objektus Rīgā,pie Rīgā,Jūrmalā. Mūsu menedžeri operatīvi nosauks vienreizējās/regulārās uzkopšanas cenas, sagatavos visus nepieciešamos dokumentus. Mēs strādājam bez priekšapmaksas un PVN. Apmaksāt uzkopšanu var reizi mēnesī.

Ķīmiskā tīrīšana

Pavisam jautājumi: 5
Aprīkojums
Mēs izmantojam profesionālu Karcher tehniku mēbeļu un paklāju ķīmiskajai tīrīšanai
Mazgāšanas līdzekļi
Mēs izmantojam profesionālus mazgāšanas līdzekļus ķīmiskajai tīrīšanai no uzņēmuma Karcher un Pro-brite. Tie ir hipoalergēni, droši bērniem un mājdzīvniekiem.
Ko mēs tīrām?
Mēs tīrām mēbeles ar auduma virsmu, paklājus un paklāju segumus. Tā ir izbraukuma ķīmiskā tīrīšana.
Ka mēs netīram?
Mēs netīram aizkarus, segas, apģērbu, mēbeles. Mēs neņemam līdzi paklājus un tīram tos tikai uz vietas.
kādas garantijas?
Diemžēl mēs nevaram pilnībā garantēt visu traipu izvadīšanu. Mēs esam atbildīgi par mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas procedūras ievērošanu: putekļu sūcēju ar mazgāšanas funkciju izmantošanas kārtību.
Nav robotu un automātisku atbilžu - uzdodiet jautājumu un ātri saņemiet atbildi no cilvēka